AdaletTank Logo
Skip
Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi
Oyunumuz her sezon oyuncular tarafından oyundaki fonksiyonların çoğunun tamamlanmasına veya oyuncu sayısına bağlı olarak sıfırlanır. Bir sezon ortalama 7-8 ay veya 1 yıl sürer.
(Oyuncu sayısına bağlı olarak daha fazla veya daha az sürebilir)

Oyunumuz neden sıfırlanıyor?
Oyunumuzun sıfırlanma sebebi oyuna eklenen fonksiyonların oyuncular tarafından tamamlanması ve herkes tarafından tamamlanan bu fonksiyonlar yüzünden rekabetin ve aktifliğin düşmesi.

Sıfırlanan hesaplarımıza ne oluyor?
Her sezon sıfırlanan hesaplarınıza ait maillere bir sonraki sezonda ayrıcalık tanınması için token gönderiliyor. (Bu sebepten lütfen kayıt olurken erişim sağlayabileceğiniz bir mail adresi kullanınız aksi takdirde AdaletTank yönetimi olarak sorumluluk kabul edemeyiz) Bu tokeni oyunun zaman sınırlı etkinlikleri içerisinde yer alan "Eski sezon oyuncuları" etkinliği kısmına girerek yeni sezonda yeni oyunculara karşı daha avantajlı olabilmeniz için çeşitli hediyeler ve yükleme yapılarak elde edilen "bağlı kupon" para birimine denk gelen adalet altını ediliyor. Bu adalet altının miktarı ise eski sezonda kasmış olduğunuz hesabın savaşma gücü, atak, defans, şans, çeviklik, online dakika, özgür savaş zaferi ve oyuna yapmış olduğunuz yüklemelere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Yani geçen sezonda hesabınıza yapmış olduğunuz yatırımı yeni sezonda oyunun bir para birimi olan adalet altını olarak geri alıyorsunuz.

Her sezon aynı oyunu oynayacaksak yeni sezonda neden hesap kasıyoruz?
Her sezon aynı oyunu oynamayacaksınız her sezon oyunumuza ciddi güncellemeler yapılarak bir sonraki sezonun ömrü uzatılıyor. Her sezon oyunumuza çeşitli fonksiyonlar ekliyor aynı zamanda mevcut sezondaki buglar bir sonraki sezonda minimize ediliyor.

Yeni sezonun sıfırlanması için nasıl karar alınıyor?
Yeni sezonun sıfırlanması için discord kanalımızın duyuru kısmından sezonun sıfırlanması için bir anket yapılıyor. Anket sonuçlarına göre oyunun sıfırlanmasını isteyen oyuncu sayısı, sıfırlanmasını istemeyen oyuncu sayısından en az 3 kat daha fazlaysa oyunun sıfırlanması kararı kesin olarak alınmış olunuyor.

Oyun içerisinde ve sitemizde yazılmış olan kuralların dışına çıkan oyuncular oyundan uzaklaştırılarak (Banlanarak) yukarıdaki prosedürlerin dışında kalır. Ek olarak kullanıcıya herhangi bir geri ödeme yapılması söz konusu değildir.

Oyunumuza kayıt olup oyun oynayan her oyuncu bu politikaları kabul etmiş bulunmaktadır.